Click to order
Замовлення, яке даруватиме Вам радість
Total: 
Прізвище, ім‘я, по-батькові отримувача
Номер телефону (обов’язкове поле)
Електронна Пошта
Місто, номер складу Нової пошти
Київ, 344
Не дзвоніть мені
бо я трохи мізантроп
Payment method
 
Безкоштовна доставка до поштоматів Нової Пошти🇺🇦
Як команда ми разом вже 3 роки. У минулому ми побудували компанію з продажу travel аксесуарів на Амазон, яка в 2019 році зробила оборот в 1,8 мільйона доларів.

У Girlwood двоє засновників: Анастасія та Аліна. Також у нас є customer care фахівець, SMM і PPC фахівець та хімік.

Навчання є обов'язковим та неперервним в нашій команді. Ми робимо усе, щоб слідкувати за найновішими трендами у косметичній індустрії.
В Україні все ще популярне "інстаграмне обличчя", яке вже не актуальне на Заході. Girlwood − це косметика, яка дозволяє виглядати краще, але при цьому бути собою. Ми хочемо, щоб кожна дівчина знала, що яскравий макіяж − не обов'язкова умова гарного вигляду.

Ми взяли старт перед новим 2020 роком. Перша пробна партія в 100 штук була викуплена ще до того, як товар прийшов на склад. У нас вже є лист очікування й на наші наступні товари.
Ми самі розробляємо склад наших засобів.

Косметика виготовляється в Україні з французької сировини. Наша мета − щоб українська косметика була в світі така ж цікава й приваблива для споживача, як корейська косметика.

Україна повинна стати окремим брендом, який буде асоціюватися з якісною інноваційною косметикою в гарній упаковці.
Клієнти нас люблять за якісну та естетичну упаковку, аналогів якої немає в нашому ціновому сегменті в Україні. А також за унікальний склад засобів, які реально працюють.

18.03.2021 ми зайняли друге місце на битві стартапів:
https://battle.startup.network/ua/events/429595/Vb