Click to order
Замовлення, яке даруватиме Вам радість
Total: 
Прізвище, ім‘я, по-батькові отримувача
Номер телефону (обов’язкове поле)
Електронна Пошта
Місто, номер складу Нової пошти
Київ, 344
Не дзвоніть мені
бо я трохи мізантроп
Payment method
 
Безкоштовна доставка до поштоматів Нової Пошти🇺🇦
Ми у Girlwood розробляємо рецептуру своїх продуктів власноруч, але не маємо власного виробництва і найближчим часом не плануємо відкривати.

На це є декілька причин.

Ми не хочемо фокусуватися на одному продукті чи групі продуктів. Виробництво передбачає закупівлю обладнання та співпрацю з експертами, які спеціалізуються на вузький галузі.
В Україні є зводи які мають багатомільйонне обладнання, контракти з кращими європейськими постачальниками та, на яких працюють талановиті технологи та експерти. За нашим замовленням, вони працюють для Вас.

Щоб побудувати щось подібне, нам знадобилися б роки життя та мільйони доларів, яких в нас немає.
Заводи мають сертифікати, репутацію та досвід, які ми ретельно перевіряємо.

Наш фокус це дослідження Ваших побажань та потреб, розробка кращого продуту для Вас. Тому ми делегуємо виробництво професіоналам.

Де ми виробляємо свої продукти?

Гаджети, тару та пакування для косметики ми виробляємо в Китаї. Ми цим не пишаємося. На жаль, ми не можемо знайти в Україні виробників, які б відповідали цим вимогам. Якщо це ви, напишіть нам, будь ласка!

Для виробництва косметики ми співпрацюємо із компанією "Astra Cosmetic", яка працює вже понад 20 років на ринку України та компанією ProCare, яка виробляє продукцію, користуючись прогресивними технологіями й використовуючи інноваційні інгредієнти високої якості.